Instalacje gazowe

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia bezpiecznych konstrukcji związanych z wyposażeniem kotłowni i pomieszczeń mieszkalnych. Wykonujemy instalacje gazowe w Trójmieście oraz Wejherowie. Wśród naszych specjalizacji znajdują się także prace projektowe, jak i serwisowe, dotyczące układów oraz samych kotłów.

Serwis kotłowni i instalacji

Zajmujemy się dokładnym serwisem instalacji gazowych, zarówno tych, które podlegają gwarancji w naszym zakładzie, ale również innych, wymagających skrupulatnego przeglądu. Nasi pracownicy sprawdzają ponadto bezpieczeństwo w kotłowniach i poszczególnych pomieszczeniach, do których powinno być rozprowadzane ciepło.

Projekty instalacji gazowych

W dobrze przygotowanym projekcie należy uwzględnić wiele czynników, które w procesie użytkowania systemu, mogłyby zakłócić jego sprawną pracę. Dlatego też na etapie prac projektowych, przykładamy wielką wagę do aspektów bezpieczeństwa związanego z gazem i dokładamy wszelkich starań, aby konstrukcja była kompatybilna z budową pomieszczeń i potrzebami całego budynku.

Odbiory

Końcowym procesem, który pozwala w pełni zapoznać się ze sposobem działania zainstalowanych systemów gazowych, jest odbiór techniczny. Umożliwia on nam w kontrolowany sposób ocenić wykonaną pracę i oddać w Państwa ręce projekt wraz z protokołem, potwierdzającym bezpieczeństwo korzystania z kotłowni. Opieka serwisowa nad układem pozostaje oczywiście bez zmian i obejmuje czas zarówno w trakcie gwarancji, jak i po.

Wykonanie kosztorysu

Oferujemy Państwu również przygotowanie kosztorysu opisanych powyżej prac. Zawiera on elementy związane z serwisem, przeglądami, stworzeniem faktycznym konstrukcji, jak i odbiór oraz dokumentację. Dzięki temu, od razu mają Państwo świadomość kosztów, jakie wchodzą w kompleksową pomoc wyspecjalizowanego zakładu w montażu tego typu systemów. Mogą również zapoznać się Państwo z podstawowym zakresem cenowym, który udostępniamy w zakładce “Cennik” na naszej stronie internetowej.

Aby uzyskać więcej informacji o usłudze, zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

Zapraszamy do współpracy