Instalacje hydrauliczne

Istotnym elementem działalności naszego zakładu, jest wykonywanie zleceń na terenie województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Wejherowo), z zakresu instalacji hydraulicznych. Pozwalają one stworzyć w pełni funkcjonalny system wodno-kanalizacyjny w dowolnym typie budynków – zarówno w domach jednorodzinnych, lokalach firmowych, jak i w większych przestrzeniach komercyjnych.

Prace serwisowe

Zajmujemy się instalacją układów hydraulicznych, ale również pomagamy naszym Klientom uporać się z drobnymi czy poważniejszymi usterkami. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, zaworami z różnych tworzyw (np. miedziane, stalowe) i narzędziami do przeprowadzania napraw. Chętnie podejmiemy się przeglądu oraz wykonamy serwis pogwarancyjny.

Projekty instalacji

W zakresie hydrauliki stawiamy na wyjątkową precyzję w montażu systemu i doboru do niego przyrządów takich, jak syfony, otuliny, rury i inne. Pomaga nam w tym wykonany wcześniej projekt, który jest przygotowany na miarę danej przestrzeni oraz konkretnego zlecenia. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie i dbamy o stabilność oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania instalacji.

Przegląd i odbiór

Instalacje hydrauliczne, przed oficjalnym zakończeniem ich konstruowania, muszą zostać skrupulatnie przetestowane i sprawdzone pod kątem technicznym w ramach odbioru. Również pod tym kątem mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i przygotowanie odpowiedniego dokumentu.

Kosztorys prac hydraulicznych

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się szczegółów na temat naszego sposobu wyceniania zleceń, można skorzystać z “Cennika” naszych usług. Jest on jednak tylko podglądowy i często różni się w zależności od powierzchni danego budynku czy konkretnych prac serwisowych do wykonania przez nas w ramach zlecenia. Zajmujemy się także tworzeniem personalizowanych kosztorysów dla naszych Klientów, jeszcze przed przystąpieniem do realizacji układów wodno-kanalizacyjnych.

W przypadku pytań i prośby o wycenę, wystarczy napisać do naszego biura e-mail, zadzwonić pod wskazany numer telefonu lub skorzystać z udostępnionego na stronie internetowej formularza kontaktowego.

Zapraszamy do współpracy